A A A
  • Przed wycieczką warto zadbać o dobrą formę
    Przed wycieczką warto zadbać o dobrą formę
  • Tama w Karpaczu
    Tama w Karpaczu
  • Wyciąg w Białym Jarze
    Wyciąg w Białym Jarze

Karpacz

Temat- Poznajemy Karkonoski Park Narodowy


Karpacz przez cały rok przyciąga turystów. Posiada zabytki jak na przykład Świątynię Wang. Jednak przede wszystkim jest to miejsce, z którego można wyruszyć na wiele szlaków górskich. Wjazd wyciągiem na Kopę i zdobywanie najwyższego szczytu Sudetów dostarcza wiele radości. Jest też tu jeden z 23 parków narodowych. Ze względu na swoje bogactwo przyrodnicze i nie powtarzalność dobrze się z nim zapoznać. Wycieczka umożliwi także zejście w „głąb Ziemi” i zwiedzenie dawnej sztolni w Kowarach.

 

 

Program 1 dzień:
8.00 wyjazd, zwiedzanie Zamku w Bolkowie i Świątyni Wang. Spacer do zapry Łomniczki i po Karpaczu Dolnym. Zakwaterowanie, obiadokolacja i dyskoteka.

Program 2 dzień:
8.00 śniadanie, wjazd kolejką  na Kopę wejście na Śnieżkę zjazd kolejką z Kopy. Obiad w drodzę powrotnej. Powrót ok. 21:00O czym warto pamiętać:
– w maju może być jeszcze zimno, dzieci należy zaopatrzyć w odpowiedni ubiór i obuwie (także zapasowe). Na szlakach turystycznych, jeszcze na początku czerwca, może w niektórych miejscach leżeć śnieg.


Cena wycieczki zawiera: przejazd autokarem, opiekę pilota, bilety wstępu do wszystkich obiektów turystycznych, wyżywienie według oferty, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, przewodnika górskiego, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 10 000 zł.

 

 

uczniowie

49-40

39-35

34-30

29-25

cena

290    zł/os.

300    zł/os.

330 zł/os.

390 zł/os.

opiekunowie

4 os. bezp.

3 os. bezp.

3 os. bezp.

2 os. bezp.