A A A
 • zegar Orloj
  zegar Orloj
 • pomnik Nepomucena
  pomnik Nepomucena
 • panorama Pragi
  panorama Pragi
 • schronisko nad Wielkim Stawem
  schronisko nad Wielkim Stawem
 • schronisko na Śnieżce
  schronisko na Śnieżce
 • kościółek Wang
  kościółek Wang

Karpacz - Praga

Wycieczka do Karpacza i Pragi

 


 

Karpacz przez cały rok przyciąga turystów. Posiada cenne zabytki jak na przykład Świątynię Wang. Jednak przede wszystkim jest to miejsce, z którego można wyruszyć na wiele szlaków górskich. Wjazd wyciągiem na Kopę i zdobywanie najwyższego szczytu Sudetów dostarczy wielu wrażeń. Jest też tu jeden z 23 w Polsce parków narodowych- KPN jest bogaty pod względem przyrodniczym i dlatego warty obejrzenia. Wycieczka umożliwi także zejście w „głąb Ziemi” - zwiedzimy sztolnię w Kowarach. Odwiedzimy również naszych południowego sąsiada, pojedziemy do stolicy Czech.

 

Program 1 dzień:

7:00 wyjazd, wjazd kolejką na Kopę, wejście na Śnieżkę i zjazd kolejką z Kopy.

Druga opcja do wyboru tego dnia to: zwiedzanie sztolni w Kowarach (sztolnia pozostała po wydobyciu uranu, trasa turystyczna trwa ok.1,5 godzina) lub wizyta w Afrykarium we Wrocławiu, ok.17.00 zakwaterowanie w ośrodku, obiadokolacja. Spacer do Kapacza dolnego.

Program 2 dzień:

6:00 śniadanie + prowiant na drogę. Wycieczka całodniowa do Pragi 7:00- 20:00

Pragę zwiedzimy z przewodnikiem m. in. Stare Miasto, Hradczany, Katedrę Wita, Most Karola, Rynek Staromiejski z zegarem Orloj. Zwiedzanie stolicy Czech będzie trwało ok. 4 godzin. Obiadokolacja w miejscu zakwaterowania w ośrodku.

 

Program 3 dzień:
8:00 śniadanie, wycieczka do wodospadów Szklarki i Kamieńczyka,
obiad w drodze powrotnej, ok. 20:00 powrót do miejsca wyjazdu.

 


Cena wycieczki jest kompletna zawiera wszystkie świadczenia: przejazd autokarem, opiekę pilota, bilety wstępu do wszystkich obiektów turystycznych, wyżywienie według oferty, zakwaterowanie w pokojach 3,4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, miejscowych przewodników, organizacja ogniska, ubezpieczenie od NW na kwotę 15000 zł i KL 20000 euro.

Uczestnicy muszą posiadać paszport lub dowód!

 

 

uczniowie

45-40

39-35

34-30

29-25

cena

450 zł/os.

480 zł/os.

530 zł/os.

610 zł/os.

opiekunowie

4 os. bezp.

3 os. bezp.

3 os. bezp.

2 os. bezp.