A A A

Kaszuby - Słowiński Park Narodowy - Gdańsk

Podczas wycieczki poznamy urokliwe, kolorowe Kaszuby. Poznamy Skansen w Szymbarku promujący Kaszuby. Wiele obiektów zasługuje tu na wpis do Księgi Guinnessa. Księgi, która istnieje od 1955 roku i przedstawia rekordy w różnych kategoriach, od ważnych po błahe. Jeden obiekt z stąd został do niej nawet wpisany. Będziemy spacerować po ,,Polskiej Saharze'' jak niektórzy nazywają wydmy, które swym ogromem przypominają pustynię. A to wszystko w Europie a nie w Afryce czy na Bliskim Wschodzie. Zobaczymy też miasto Gdańsk. Przyciąga on rzesze turystów. Jednym zdaniem na tej ciekawej wyprawie doświadczycie relaksu i przyjemność odkrywania uroków różnorodnej Polski.

 

Program:

1. dzień

8:00 wyjazd, po ok. 6 godzinach dotrzemy do Muzeum w Szymbarku, które zwiedzimy, zakwaterowanie w ośrodku, obiadokolacja i dyskoteka.

 

2. dzień

8:00 śniadanie wycieczka do Słowińskiego Parku Narodowego. Przejazd meleksami do ruchomych wydm, spacer po wydmach powrót brzegiem morza ok. 17:00 obiadokolacja w ośrodku. Wieczorem ognisko i pieczenie kiełbasek.

 

3. dzień

8:00 śniadanie, przejazd do Gdańska i zwiedzanie starówki. Obiad ok. 15:00 w drodze powrotnej. Powrót do szkoły ok 20:00.

 

Cena wycieczki jest całkowita i zawiera: przejazd autokarem, opiekę pilota, bilety wstępu do odwiedzanych obiektów, wyżywienie według oferty, usługę przewodnicką, organizację konkursów, gier i zabaw z nagrodami, zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym, (pokoje 2-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym) i ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 10 000 zł.

 

 

uczniowie

45-40

39-35

34-30

29-25

cena

380 zł/os.

395 zł/os.

430 zł/os.

470 zł/os.

opiekunowie

4 os. bezp.

3 os. bezp.

3 os. bezp.

2 os. bezp.