A A A

Konin - Skorzęcin - Licheń - Strzelno

Skorzęcin

Skorzęcin jest położony nad największym wielkopolskim jeziorem - Jeziorem Powidzkim. Miejscowość ze względu na znajdujący się w pobliżu Powidzki Park Krajobrazowy jak też czyste wody okolicznych jezior cieszy się dużym powodzeniem wśród letników.

Program

 

I. dzień:

8:00 wyjazd, do Konina. Wizyta w Parku Mikroskala. Tematyka makiet obejmuje historię, zjawiska przyrodnicze oraz makiety filmowe dla dzieci i młodzieży.

Zakwaterowanie i obiad. Zapoznanie się z historią i topografią okolicy gry i zabawy, kolacja i dyskoteka.

 

II. dzień:
8:00 śniadanie. Wycieczka autokarowa do Lichenia poznamy tam największą bazylikę w Polsce oraz do Strzelna gdzie zobaczymy kościoły: św. Prokopa- kościół rotundowy należący do najstarszych w Polsce, jako przykład budowli romańskich oraz kościół Wszystkich Świętych gdzie zobaczymy słynne kolumny romańskie na których
przedstawiono personifikacje cnót. Kolumny pokryte płaskorzeźbą figuralną – należą do unikatowych zabytków. Powrót do hotelu obiad. Plażowanie, rowerki wodne, kajaki. Kolacja w formie ogniska. Podchody nocne.


III. dzień

9:00 śniadanie. Zawody sportowe. Obiad. Powrót do miejsca wyjazdu o godzinie 19:00.

 Cena wycieczki zawiera:

przejazd autokarem, opiekę pilota, bilety wstępu, wyżywienie według oferty, zakwaterowanie w hotelu Biały w pokojach 2, 3 osobowych
z pełnym węzłem sanitarnym, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 10 000 zł. Konkursy z nagrodami. 

 

uczniowie

45-40

39-35

34-30

cena

390 zł/os.

410 zł/os.

440 zł/os.

opiekunowie

4 os. bezp.

3 os. bezp.

3 os. bezp.