A A A
 • Zamek na Wawelu
  Zamek na Wawelu
 • Zamek w Ojcowie
  Zamek w Ojcowie
 • Katedra na Wawelu
  Katedra na Wawelu
 • Sukiennice
  Sukiennice
 • Brama Krakowska OPN
  Brama Krakowska OPN
 • k. Mariacki
  k. Mariacki
 • Barbakan
  Barbakan

Kraków

 

 

 

 

Program:

1. opcja

 

I. dzień

6:00 zbiórka, przejazd do Ojcowa. Zwiedzanie OPN: ruin gotyckiego zamku, grota Łokietka po zwiedzaniu zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

 

II. dzień

8:00 śniadanie, zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem miejskim ok. 4 godzin. W programie Kościół Mariacki, Rynek z Sukiennicami, Katedra, Wawel (bez wnętrz zamkowych).Przejazd do Aquaparku pobyt na basenie 2 godziny. Powrót do ośrodka, ok. 18.oo obiadokolacja, wieczorem dyskoteka.

 

III. dzień

8:00 śniadanie, przejazd do Oświęcimia zwiedzanie obozu zagłady w Auschwitz, trasa 3,5 godzinna. (Dzieci powinny mieć min. 14 lat). obiad w drodze powrotnej. Przyjazd do miejsca wyjazdu ok. 22:00.

 

 

 

2. opcja

 

I. dzień

przejazd do Wieliczki zwiedzanie Kopalni Soli.

Zakwaterowanie i obiadokolacja.

 

II. dzień

8:00 śniadanie, zwiedzanie Krakowa z przewodnikiem miejskim ok. 4 godzin. W programie Kościół Mariacki, Rynek z Sukiennicami, Katedra, Wawel (bez wnętrz zamkowych), zwiedzanie Dzielnicy Żydowskiej, obiadokolacja i dyskoteka.

 

III dzień

8:00 śniadanie wyjazd do Ojcowa. Zwiedzanie Ojcowskiego Parku Narodowego. Obiad w drodze powrotnej. Powrót do Poznania ok . 22:00 godziny.

 

 

 

Cena wycieczki jest całkowita zawiera: przejazd autokarem (dvd klimatyzacja wc), opiekę pilota przedstawiciela biura podróży, bilet wstępu do zwiedzanych obiektów, usługę przewodnika miejskiego, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 10 000 zł., 2x nocleg - pokoje z pełnym węzłem sanitarnym, wyzywienie według oferty ikonkursy z nagrodami.

 

 

 

uczniowie

45-40

39-35

34-30

29-25

cena 1 i 2 opcji

490 zł/os.

510 zł/os.

550 zł/os.

600 zł/os.

opiekunowie

4 os. bezp.

3 os. bezp.

3 os. bezp.

2 os. bezp.