A A A

Łagów

Do Łagowa warto przyjechać aby dobrze wypocząć. Ośrodek położony jest nad jeziorem w bardzo malowniczym miejscu. Ta wycieczka jest idealna także dla dzieci z początkowych klas  szkoły podstawowej. Organizator przeprowadzi liczne konkursy z wiedzy krajoznawczej, turnieje sportowe, podchody i wiele innych zabaw integrujących dzieci.

 

Program

I. dzień:

8:00 wyjazd, pobyt w Mniszkach (ginące zawody), dla grupy do wyboru warsztaty wikliniarskie lub garncarskie. ok. 15:00 zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym w Łagowie. Obiad. Zapoznanie się z historią i topografią okolicy, kolacja , gry i zabawy.

 

II. dzień:
8:00 śniadanie. Wycieczka autokarowa do Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień. Obiad. Wyprawa piesza wzdłuż jeziora Łagowskiego m. in. zwiedzanie zamku w Łagowie, plażowanie, rowerki wodne. Kolacja i dyskoteka.


III. dzień

8:00 śniadanie, wyprawa piesza wzdłuż jeziora Trześniowskiego - podchody, obiad. Wyjazd do Świebodzina, zwiedzanie Największego pomnika Chrystusa Króla w Polsce. Po drodze zatrzymamy się w mini zoo Port 2000. Powrót do miejsca wyjazdu o godzinie 19:00.Cena wycieczki zawiera:

przejazd autokarem, opiekę pilota, bilety wstępu do wszystkich muzeów, wyżywienie według oferty, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych
łazienki na korytarzu, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 10 000 zł. Konkursy z nagrodami.

 

 

 

uczniowie

45-40

39-35

34-30

29-25

cena

370 zł/os.

380 zł/os.

400zł/os.

460 zł/os.

opiekunowie

4 os. bezp.

3 os. bezp.

3 os. bezp.

2 os. bezp.