A A A
 • pomost ośrodka w Łagowie
  pomost ośrodka w Łagowie
 • armata z II wojny światowej
  armata z II wojny światowej
 • umocnienia obronne
  umocnienia obronne
 • Mur Berliński
  Mur Berliński
 • Brama Brandemburska
  Brama Brandemburska
 • Reichstag
  Reichstag

Międzyrzecz - Berlin - 3 dni


Do Łagowa warto przyjechać aby dobrze wypocząć. Ośrodek położony jest nad jeziorem w bardzo malowniczym miejscu. Organizator przeprowadzi liczne konkursy z wiedzy krajoznawczej, turnieje sportowe, podchody i wiele innych zabaw integrujących dzieci. Każdy konkurs będzie zakończony wręczeniem nagród dla najlepszych!

Drugiego dnia odbędzie się wycieczka (8 godzinna) do Berlina. Zwiedzimy najbardziej znane miejsca w stolicy naszego sąsiada.

 

Wycieczkę tą polecam szczególnie tym którzy chcą wypocząć w pięknej okolicy nad czystymi jeziorami. Łagów nazywany jest ,,Perłą Ziemi Lubuskiej''. Bliskość Poznania sprawi, że bardzo szybko tam dojedziemy, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za Łagowem. Kto jeszcze nie był w Niemczech będzie miał okazję poznać największe i najważniejsze miasto w Niemczech.

 

 

Program

1 dzień:
8:00 wyjazd, zwiedzanie Międzyrzeckiego Rejonu Umocnień, obiad, zakwaterowanie w ośrodku wypoczynkowym w Łagowie, zapoznanie się z okolicą, kolacja w formie ogniska, dyskoteka.

 

2 dzień:
8:00 śniadanie, wycieczka do Berlina zwiedzanie miasta ok. 4 godziny (suchy prowiant na drogę) obiadokolacja w ośrodku po przyjeździe.

 


3 dzień
8:00 śniadanie, wyprawa piesza do parku krajobrazowego (podchody), zwiedzanie zamku w Łagowie, obiad zwiedzanie Pomnika Jezusa w Świebodzinie. Ok. 20:00 powrót do miejsca wyjazdu.

 

 


Cena wycieczki zawiera wszystkie świadczenia:
przejazd autokarem, opiekę pilota, bilety wstępu do wszystkich muzeów, wyżywienie według oferty, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4 osobowych łazienki na korytarzu, ubezpieczenie od NW na kwotę 15 000 zł  i KL 20000 euro.

 

 

uczniowie

45-40

39-35

34-30

29-25

cena

390 zł/os.

420 zł/os.

440 zł/os.

480 zł/os.

opiekunowie

4 os. bezp.

3 os. bezp.

3 os. bezp.

2 os. bezp.