A A A
  • plaża w Niechorzu
    plaża w Niechorzu
  • latarnia w Kołobrzegu
    latarnia w Kołobrzegu
  • latarnia w Niechorzu
    latarnia w Niechorzu

Niechorze

I. dzień

8:00 wyjazd do Niechorza ok. 14:00 zakwaterowanie, obiad, zapoznanie się z okolicą. Spacer brzegiem morza do latarni w Niechorzu i wejście na taras widokowy. Powrót do ośrodka. Kolacja gry i zabawy.

 

II. dzień

8:00 śniadanie, wycieczka całodniowa autokarowa do Międzyzdrojów i Wolińskiego Parku Narodowego. Podczas wycieczki zobaczymy: zagrodę żubrów oraz innych zwierząt żyjących w Wolińskim Parku Narodowym, Jezioro Turkusowe, Międzyzdroje Aleję Gwiazd i Molo. Uczestnicy otrzymają suchy prowiant na drogę po powrocie kolacja.

 

III. dzień

8:00 śniadanie, zwiedzanie Muzeum Rybołówstwa w Niechorzu z lekcją o bursztynach, plażowanie. Obiad, przejazd kolejką wąskotorową z Niechorza do Trzęsacza w którym zwiedzimy Muzeum Multimedialne. Kolacja i dyskoteka.

 

IV. dzień

8:00 śniadanie wycieczka do Kołobrzegu. Spacer po Porcie, do Latarni Morskiej i wejście do Muzeum Figur Woskowych. Powrót do ośrodka Obiad. Plażowanie zawody sportowe. Kolacja w formie ogniska.

 

V. dzień

8:00 śniadanie. Wycieczka do Fortu Gerharda. Obiad i wyjazd do domu. Powrót ok. 19:00.

 

 

 

Cena wycieczek jest całkowita zawiera: przejazd autokarem, opiekę pilota którzy będą zarazem animatorami prowadzącymi zajęcia sportowe, konkursy, bilet wstępu do odwiedzanych obiektów, ubezpieczenie NNW 10 000 zł., konkursy z nagrodami. Zakwaterowanie w pokojach 3 - 5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Wyżywienie 3 posiłki według przedstawionej powyżej oferty.

 

 

uczniowie

90-80

79-70

69-60

cena

650,00 zł

680,00 zł

740,00 zł

opiekunowie

4os. bezp.

3os. bezp.

3os. bezp.

Kolejność poszczególnych punktów programu może ulec zmianie!