A A A

NIEMCY

Wycieczki są przygotowane dla grup zorganizowanych. Kalkulacja podana dotyczy wyjazdów uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich. Dla osób dorosłych cena wycieczki wzrasta o różnice biletów wstępu ulgowych a normalnych.

 • Berlin - 1 dzień

  Stolicę naszego zachodniego sąsiada warto zwiedzić. Berlin to nowoczesne, dynamiczne miasto, które jest otwarte i przygotowane na przyjazd wielu milionów turystów każdego roku. Jest najczęściej odwiedzanym z niemieckich miast. Oprócz wielu zabytków znajduję się tu ośrodek władzy.

   

 • Berlin - Drezno - Lipsk - 2 dni

  BERLIN nie wymaga rekomendacji. Największę niemieckie miasto z historią wartą poznania. DREZNO to miasto baroku z wspaniałymi budowlami pięknie usytułowanymi nad rzeką Łabą. LIPSK to targowę miasto z wielowiekową metryką, z gdzieindziej niespotykanymi pasażami.

 • Drezno - 1 dzień

  Wycieczka do Drezna pokaże uczestnikom jedno z najpiękniejszych miast niemieckich.

 • Drezno - 2 dni

  Wycieczka do Drezna pokaże uczestnikom jedno z najpiękniejszych miast niemieckich.  Miasto, w czasie alianckich bombardowań w 1945 zostało całkowicie zniszczone. Dopiero po zjednoczeniu Niemiec nastąpiła intensywna odbudowa Drezna. Dziś turysci są zaskoczeni urodą odbudowanego miasta, gdzie w architekturze Starego Miasta króluję styl barokowy.

 • Krausnick Tropical Island - 1 dzień

 • Międzyrzecz - Berlin - 3 dni

  Do Łagowa warto przyjechać aby dobrze wypocząć. Ośrodek położony jest nad jeziorem w bardzo malowniczym miejscu. Organizator przeprowadzi liczne konkursy z wiedzy krajoznawczej, turnieje sportowe, podchody i wiele innych zabaw integrujących dzieci.

 • Szklarska Poręba - Drezno -3 dni

   

  W pierwszy dzień wyjedziemy do Szklarskiej Poręby, miasta znanego kiedyś z produkcji kryształów. Dziś to jedna z ulubionych górskich miejscowość turystów krajowych jak i zagranicznych. W drodze zwiedzimy Kościół Pokoju w Jaworze, wpisany na Światową Listę UNESCO.

 • Wolfsburg Autostadt - 2 dni

  Wycieczka dla osób zainteresowanych rozwojem motoryzacji. Uczniowie szkół samochodowych, uczniowie z szkół o profilu niemieckojęzycznym, pracownicy zakładów pracy związanych z motoryzacją jak i miłośnicy motoryzacji będą bardzo zadowoloni z wycieczki do Wolfsburga. Miasto jest znane na całym świecie z fabryki samochodów VW. Przed paroma laty zostało otwarte ,,miasto samochodów''. Bardzo nowoczesny kompleks w którym w poszczególnych pawilonach znajdują się  modele samochodów należących do koncernu VW.