A A A

Poznań na słodko!

Poznań na słodko.

 


Wycieczkę tą polecam wszystkim uczniom - łasuchom, którzy nie tylko chcą naładować swoje akumulatory wiedzy o Poznaniu ale także nasycić się słodkościami, które sami wykonają w pracowni cukierniczej. Idealna wycieczka dla dzieci z klas I-IV szkoły podstawowej, POLECAM!

 

Program wycieczki:

Spotkanie z przewodnikiem przed szkołą. Przejazd tramwajem na Stary Rynek. Odkrywanie historii miast podczas spaceru ok. 1 godzina. Zwiedzanie Muzeum Instrumentów Muzycznych lub Muzeum Miasta Poznania. Zajęcia w pracowni cukierniczej. Każdy z uczniów przygotuję dla siebie kolorowego przesłodkiego lizaka, którego zabierze z sobą do domu. Istnieje możliwość zakupu innych słodkości w sklepie. Po zajęciach trwających ok. 60 minut powrót do szkoły.

 

Czas trwania imprezy z przejazdami tramwajowymi - ok. 4 godziny, godzina startu na życzenie.

 

 

Cena obejmuję: bilety wstępu do muzeum, usługę przewodnicką, organizację warsztatów w pracowni cukierniczej, lizaka wykonanego przez ucznia.

 

Jeżeli szkoła znajduję się poza Poznaniem i dojazd komunikacją miejską jest zbyt skomplikowany. Organizator zapewnia transport. Kosz transportu w promieniu do 20 km. od Poznania 550 zł.

 

 

liczba uczestników

50-40

39-33

32-24

cena

30    zł/os.

35 zł/os.

45 zł/os.