A A A
 • tężnie w Inowrocławiu
  tężnie w Inowrocławiu
 • pomnik zdobiący park
  pomnik zdobiący park
 • tężnie brama główna
  tężnie brama główna
 • kościół św. Janów
  kościół św. Janów
 • bulwar nad Wisłą
  bulwar nad Wisłą

Rogowo - Toruń - Inowrocław


Temat – Odkrywamy województwo Kujawsko-pomorskie

 

Wycieczka umożliwi uczestnikom poznanie jednego z piękniejszych nadwiślańskich miast Polski. Toruń, w którym żył i pracował Mikołaj Kopernik, jest bogaty w zabytki i historię. Planetarium i pierniki toruńskie to następny magnez przyciągający rzesze turystów krajowych jak i zagranicznych. Dzieci poznają też Inowrocław słynący z najdłuższych tężni solankowych w kraju. Nie zabraknie zabawy w Parku Dinozaurów  w Rogowie jak i w samym ośrodku.

Program:

 

1 dzień: 
8:oo wyjazd ze szkoły, zwiedzanie Parku Dinozaurów w Rogowie, zakwaterowanie w ośrodku, obiad, rejs statkiem po jeziorze (rejs zostanie potwierdzony w marcu 2019). W przypadku braku możliwości płynięcia statkiem organizator zaproponuję inną atrakcję , gry i zabawy sportowe, kolacja w formie ogniska.

2 dzień:

8:oo śniadanie, przyjazd do Torunia, film w planetarium, toruńskim lub  wizyta w Muzeum Piernika, obiad, wyjazd z Torunia, zwiedzanie tężni w Inowrocławiu,

ok. 20:00 powrót do szkoły.

 

Cena wycieczki zawiera: przejazd autokarem, opiekę pilota, bilet wstępu do muzeum piernika, bilet wstępu do planetarium, parku dinozaurów, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 10 000 zł., 1x nocleg (pokoje z pełnym węzłem sanitarnym) 1x śniadanie, 2x obiad, 1x kolacja, 1x ognisko.

 

 

 

uczniowie

45-40

39-35

34-30

29-25

cena

270 zł/os.

280 zł/os.

295 zł/os.

330 zł/os.

opiekunowie

4 os. bezp.

3 os. bezp.

3 os. bezp.

2 os. bezp.