A A A

Wolfsburg Autostadt - 2 dni

 

 


 

Wycieczka dla osób zainteresowanych rozwojem motoryzacji. Uczniowie szkół samochodowych, uczniowie z szkół o profilu niemieckojęzycznym, pracownicy zakładów pracy związanych z motoryzacją jak i miłośnicy motoryzacji będą bardzo zadowoloni z wyjazdu do Wolfsburga. Miasto jest znane na całym świecie z fabryki samochodów VW. Przed paroma laty zostało otwarte ,,miasto samochodów''. Bardzo nowoczesny kompleks w którym w poszczególnych pawilonach znajdują się  modele samochodów należących do koncernu VW.

 

Ponadto uczestnicy zwiedzą miasto Wolfsburg a w nim budynek należący do najbardziej nowoczesnych 12 obiektów w Niemczech. W nim znajduję się muzeum w którym każdy może odkrywać świat. Ponad 300 interaktywnych stacji wprowadzą każdego w świat nauki i techniki. Powstające tornado z ognia, spektakle laserowe sale nieważkości to niezapomniane wrażenia pozostające po wizycie w Muzeum Phǽno.

 

 

Program:

 

1 dzień

7.00 wyjazd. Przejazd do Wolfsburga, zwiedzanie Muzeum Nauki i Techniki, zakwaterowanie, obiadokolacja, spacer po mieście.

 

2. dzień

8.00 śniadanie, 9.00 – 13.00 zwiedzanie Autostadt (pawilony samochodowe), obiad, wyjazd do miejsca wyjazdu. Powrót do Poznania zaplanowany jest na 23.00. W drodze powrotnej można zwiedzić Berlin.

 

Cena całkowita zawiera: przejazd autokarem, opiekę pilota, bilety wstępów, ubezpieczenie NNW i KL, nocleg obiadokolację, śniadanie i obiad.

 

uczniowie

45-40

39-35

34-30

29-25

cena

480 zł/os.

495 zł/os.

520 zł/os.

580 zł/os.

opiekunowie

4 os. bezp.

3 os. bezp.

2 os. bezp.

2 os. bezp.