A A A
  • Rafał Suszek <br />organizator wycieczki
    Rafał Suszek
    organizator wycieczki
  • Ratusz poznański<br /> z fontanną Apolla
    Ratusz poznański
    z fontanną Apolla

Wycieczka do Pyrlandii

,,Poznań miasto wartę poznania'' takim hasłem reklamowała się stolica Wielkopolski przed paroma laty. Wielu turystów zaufało temu hasłu i nie zawiodło się. Poznań jak każde bogate w historie miasto odkrywa się latami. Pierwsza katedra na ziemiach polskich, czy renesansowy Ratusz, dzieło Jana Baptysty Quadro, uchodzi za najpiękniejszą tego typu budowle w Europie wschodniej. Zabytki te dostarczają wielu wrażeń. Liczne atrakcję miasta jak np. Palmiarnia największa w Polsce, Stary Browar medalowe pod względem architektonicznym centrum handlowe czy Jezioro Maltańskie z terenami wypoczynkowymi mówią najlepiej o atrakcyjności Poznania. Można by wiele o mieście Przemysła I. Jednak słyszeć to nie to samo co zobaczyć na własne oczy. Zapraszam do odkrywania Poznania z rodowitym Poznaniakiem, który też jest wart poznania.


Program:
8:00 wyjazd 
zwiedzanie Starego Miasta i Ostrowa Tumskiego.
Przedstawienie uczestnikom atrakcji poznańskich terenów wypoczynkowych -Malta (zjazd na letnim torze saneczkowy) lub na życzenie wizyta w Makiecie Dawnego Poznania. Przejazd autokarem po najatrakcyjniejszych turystycznie ulicach w Poznaniu : Dzielnica Cesarska , Międzynarodowe Targi Poznańskie, Palmiarnia, Stary Browar). Ok. 20:00 powrót do miejsca wyjazdu.

Cena całkowita zawiera:
przejazd autokarem (klimatyzacja WC) do 100 km od Poznania, opiekę pilota, wszystkie bilety wstępu, przewodnika miejskiego, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 10000 zł

 

uczniowie

49-40

39-35

34-30

29-25

cena

95zł/os.

100 zł/os.

110 zł/os.

130 zł/os.

opiekunowie

4 os. bezp.

3 os. bezp.

3 os. bezp.

2 os. bezp.