A A A
 • Rafał Suszek - <br /> pilot i przewodnik <br />miejski w Poznaniu. <br />Organizator wycieczki.
  Rafał Suszek -
  pilot i przewodnik
  miejski w Poznaniu.
  Organizator wycieczki.
 • Kamieniczki <br />na poznańskim rynku.
  Kamieniczki
  na poznańskim rynku.
 • Biblioteka Raczyńskich
  Biblioteka Raczyńskich
 • Katedra w Poznaniu
  Katedra w Poznaniu
 • Pałac biskupi w Poznaniu
  Pałac biskupi w Poznaniu

Wycieczka po Wielkopolsce

,,Poznań miasto wartę poznania'' takim hasłem reklamowała się stolica Wielkopolski przed paroma laty. Hasła się zmieniają sam Poznań też ulega przemianom. Jednak to co najlepsze włodarze miasta starają się nie zmieniać a najwyżej wyeksponować. Tu rodziła się państwowość, stąd pochodzą polscy władcy to tu na Ostrowie Tumskim wybudowano pierwszy kościół na ziemiach polskich. Ratusz z licznymi zabytkami stał się magnesem przyciągającym turystów zagranicznych jak i krajowych. Każdego dnia przed dwunasta zbierają się rzesze turystów by oglądać spektakl na wieży ratusz. Gdzie głównymi aktorami są poznańskie koziołki. Okolice Poznania: Kórnik, Rogalin, Dziekanowice są to miejscowości w których nie można pominąć odwiedzając Wielkopolskę. Zapraszam do odkrywania Poznania z rodowitym Poznaniakiem, który też jest wart poznania. 

Program:
1.dzień
8:00 wyjazd, zwiedzanie Zamku w Kórniku. Wizyta w Rogalinie, spacer w parkach pałacowych (park angielski z największą ilością starych dębów, na tak małej powierzchni, w Europie i park francuski z labiryntem), zakwaterowanie w hostelu.
Obiadokolacja.


2 dzień
8:00 śniadanie, zwiedzanie miasta ( Katedra z podziemiami, Stary Rynek ,kościoły: pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, św. Marii Magdaleny, św. Stanisława (fara) i św. Antoniego Padewskiego  (kościół franciszkanów). Obiad, wizyta w Makiecie Dawnego Poznania (seans do wyboru)
Chwila relaksu na Malcie. Tor saneczkowy w cenie wycieczki.
Kolacja.

3. dzień
8:00 śniadanie, wycieczka autokarowa: śladami Mieszka I. (pobyt na wyspie Mieszka I -Ostrów Lednicki. Wizyta w Parku Etnograficznym w Dziekanowicach). Piknik (ciasto, napoje, a po nim konkurs z wiedzy o Wielkopolsce dla najlepszych nagrody). Obiad. Ok.  20:00 powrót do miejsca wyjazdu.

Cena zawiera:
przejazd autokarem (klimatyzacja WC) w odległości do 200 kilometrów od Poznania, 2x nocleg, opiekę pilota, wszystkie bilety wstępu, przewodnika miejskiego, wyżywienie według oferty, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 10 000 zł

 

uczniowie

45-40

39-35

34-30

29-25

cena

380 zł/os.

400 zł/os.

430 zł/os.

470 zł/os.

 

4 os. bezp.

3 os. bezp.

3 os. bezp.

2 os. bezp.