A A A

WYCIECZKI SZKOL. - 1 DZIEŃ

 • Kłodawa. Temat - Skarby Ziemi 1

  Przedstawiam Państwu ofertę wycieczki tematycznej do Kłodawy. Być może wzbudzi ona zainteresowanie i będzie nawiązywać lekcji przyrody czy geografii.

   

   

 • Bydgoszcz

  Bydgoszcz to miasto które bardzo zmieniło swe oblicze w ostatnich latach.

 • Kłodawa - Uniejów. Temat - Skarby Ziemi 2 ŚWIETNA ZABAWA!!!

  Program wycieczki jest bardzo urozmaicony. Zjazd 600 metrów pod powierzchnie ziemi w kopalni w Kłodawie, dla wielu, pozostanie na wiele lat życiowym rekordem i ciekawym doświadczeniem. Nie każdy miał też okazję wykąpać się w leczniczej wodzie solankowej. Są to dwie atrakcję turystyczne warte bliższego poznania. Polecam!

   

   

   

 • Rakoniewice Muzeum Pożarnictwa

  Muzeum Pożarnictwa w Rakoniewicach przygotowało doskonałą lekcję o zagrożeniach pożarowych. POLECAM!

 • Stobnica (przygoda z wilkami) do jesienie 2021 za względu na przebudowę obiekt zamknięty

  Wycieczka do Stobnicy. Tam gdzie Czerwony Kapturek chodzi niechętnie. Na wycieczkę do Stobnicy powinni wybrać się wszyscy miłośnicy przyrody. Główną atrakcją jest zwiedzanie stacji badawczej Uniwersytetu Przyrodniczego gdzie od wielu lat bada się wilki.

   

 • Warszawa

  Wycieczka do Warszawy pokaże uczestnikom najciekawsze miejsca pod względem turystycznym. Po zwiedzaniu starówki wizyta w miejscu  cieszącym się olbrzymią popularnością w Centrum Nauki Kpernik.

   

   

   

   

   

 • Wycieczka do Pyrlandii

   

  ,,Poznań miasto wartę poznania'' takim hasłem reklamowała się stolica Wielkopolski przed paroma laty. Wielu turystów zaufało temu hasłu i nie zawiodło się. Poznań jak każde bogate w historie miasto odkrywa się latami. Pierwsza katedra na ziemiach polskich, czy renesansowy Ratusz, dzieło Jana Baptysty Quadro, uchodzi za najpiękniejszą tego typu budowle w Europie wschodniej. Zabytki te dostarczają wielu wrażeń. Liczne atrakcję miasta jak np. Palmiarnia największa w Polsce, Stary Browar medalowe pod względem architektonicznym centrum handlowe czy Jezioro Maltańskie z terenami wypoczynkowymi mówią najlepiej o atrakcyjności Poznania.

   

   

 • Łódź bajkowa i nie tylko

  Wyjazd do Łodzi pokaże uczestnikom miasto nietypowe. Miasto które rozwijało się dzięki przemysłowi włókienniczemu. Łódź to miasto bajek. To właśnie tu w SEMAFORZE powstawały filmy których bohaterów znamy wszyscy. Bo kto nie widział ,,Misia Uszatka'', ,,Kota Filemona'', Trzech Misi czy ,,Pingwina Pik – Poka''.

   

 • Śnieżycowy Jar

  Wycieczkę do Śnieżycowego Jaru proponuję dla dzieci od trzeciej klasy szkoły podstawowej. Uczniowie zapoznają się z formami ochrony przyrody w Polsce.

 • Ostrów Lednicki – Dziekanowice


  Temat – Początki państwa Polskiego.
  Wycieczka przybliży uczniom życie i historię ludzi z czasów Mieszka I oraz chłopów z przełomu XVIII i XIX wieku. Nie zabraknie też czasu na odpoczynek (piknik) i konkursy.

   

   

 • Wrocław 4 warianty

  Wariant I- zwiedzanie Zoo z Afrykarium i spacer po Starówce. Czas 8:00–20:00

  Wariant II-  zwiedzanie Wrocławia i Panoramy Racławickiej. Czas 8:00-20:00

  Wariant III- zwiedzanie Starówki, Panorama Racławicka i Zoo z Afrykarium. Czas 7:00-20:30

  Wariant IV- Zwiedzanie Zoo z Afrykarium i Hydropolis. Czas 7:00-21:00

 • Biskupin

  Temat - Powrót do przeszłości, czyli jak żyli ludzie 2700 lat temu.
  Wycieczka ma za zadanie dostarczyć informacje o zwyczajach i życiu codziemmym ludzi sprzed 2700 lat. We wrześniu odbywa się w Biskupinie festiwal archeologiczny. Dodatkową atrakcją jest przejazd kolejką wąskotorową ze Żnina przez Wenecję do Biskupina, podróż ta trwa 40 min. Istnieje możliwość zamiany przejazdu kolejką wąskotorową na rejs statkiem po Jeziorze Biskupińskim.

 • Rogowo - Biskupin

  Temat

  - Jak żyli ludzie 2700 lat temu.

  - Życie dinozaurów 
  Ta wycieczka składa się z dwóch części. Najpierw odwiedzimy Biskupin. Osadę sprzed 2700 lat. Osada łużycka, zrekonstruowana i przygotowana do ruchu turystycznego, jest jednym z najcenniejszych obiektów tego typu w Europie. Następnie zwiedzimy jeden z nowszych obiektów turystycznych – Zaurolandię (park dinozaurów). Doskonale zrealizowany kompleks rekreacyjno–wypoczynkowy pozwala przenieść się setki milionów lat wstecz.

 • Puszczykowo - Jeziory

  Temat - Jak różnorodny jest świat.
  Wycieczka do muzeum znanego podróżnika Arkadego Fiedlera jest przeznaczona dla dzieci z początkowych klas szkoły podstawowej. Arkady Fiedler pisarz i podróżnik zgromadził w swym domu liczne pamiątki z podróży. W jego domu i ogrodzie można zetknąć się z kulturą i bogactwem pochodzącym z całego świata. Dziś muzeum prowadzą jego synowie i jest ono uznawane za jedno z najciekawszych muzeów prywatnych w Polsce.

 • Toruń

  Wycieczka umożliwi uczestnikom poznanie jednego z piękniejszych nadwiślańskich miast Polski. Toruń, w którym żył i pracował Mikołaj Kopernik, jest bogaty w zabytki i historię. Planetarium i pierniki toruńskie to następny magnes przyciągający rzesze turystów krajowych jak i zagranicznych.