A A A

Puszczykowo

Wycieczka jest skierowana dla młodszych klas z szkoły podstawowej. Jest ona przede wszystkim nastawiona na odpoczynek, gry i zabawy na dworze. Wycieczka nie jest pozbawiona jednak elementów krajoznawczych. Dodatkowym plusem wycieczki jest bardzo bliska lokalizacja od Poznania. Polecam już  dla klas I i II szkoły podastawowej

 

 

 

1. dzień

8:oo wyjazd do Czempinia znajduję się tam Stacja Badawcza Polskiego Związku Łowieckiego. Po przyjeździe dzieci poznają zwierzęta znajdujące się w stacji badawczej. Zakwaterowanie w ośrodku, obiad. Gry i zabawy, warsztaty plastyczne, wycieczka piesza do Muzeum Arkadego Fiedlera. Kolacja i dyskoteka.

 

2. dzień

8:oo śniadanie,  lekcja przyrodnicza rozpoznawanie gatunków drzew, zajęcia plastyczne. Gry i zabawy w ośrodku . Obiad, wyjazd autokarem do Wielkopolskiego Parku Narodowego. Zwiedzanie Muzeum Przyrodniczego, podchody w lesie. Podwieczorek i spacer w Parku w Rogalinie. Powrót ok. 17:oo.

 

 

Cena wycieczki zawiera: przejazd autokarem, opiekę pilota, bilet wstępu do zwiedzanych obiektów, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 10 000 zł., 1x nocleg ( pokoje 2-3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym). Wyżywienie:1x śniadanie, 2x obiad,  1x kolacja i 1x podwieczorek.

 

 

 

 

 

 

liczba uczestników

49-40

39-35

34-30

29-25

cena

230 zł/os.

240 zł/os.

255 zł/os.

285 zł/os

 

4 os. bezp.

3 os. bezp.

3 os. bezp.

2 os. bezp.