A A A
  • tężnie w Inowrocławiu
    tężnie w Inowrocławiu
  • panorama Torunia
    panorama Torunia
  • kościół św.  Janów
    kościół św. Janów

Gniezno - Biskupin - Inowrocław - Toruń

Wycieczka pokaże dzieciom miejsca bardzo dobrze znane wszystkim dorosłym turystom. Biskupin a w nim odkryta w 1933 roku osada jest dla archeologów z całego świata tak samo ważna jak Wieża Eiffla w Paryżu czy Koloseum w Rzymie dla turystów. Toruń jest miastem wpisanym na Światową Listę Dziedzictwa Narodowego UNESCO. Ta nobilitująca lista zabytków daje gwarancję, że każdy wróci z tego miejsca z cennym bagażem doświadczeń i przeżyć. Inowrocław, miejsce to jest znane z największych tężni solankowych w Polsce. Magnesem przyciągającym nie tylko kuracjuszy ale także osoby spragnione odpoczynku wśród zieleni jest oczywiście mikroklimat wytwarzany przez tężnie solankowe. A trzeciego dnia pobyt w Rogowie - park dinozaurów, super miejsce dla dzieci!

 

 

Program:

1 dzień
8:00 wyjazd, zwiedzanie Muzeum Początków Państwa Piastowskiego, oraz rezerwatu archeologicznego w Biskupinie, 15:00 zakwaterowanie i obiad. Zapoznanie się z ośrodkiem, wieczór gry i zabawy. Kolacja.


2 dzień
8:00 śniadanie, 9:00- 17:00 wycieczka autokarowa do Torunia (warsztaty w Muzeum Piernika i wizyta w Planetarium). Obiadokolacja, wieczorem dyskoteka.


3 dzień
8:00 śniadanie,  pobyt w Zaurolandii – park dinozaurów, zwiedzanie Ostrowa Lednickiego obiad. Powrót ok. 17:00.

 

Cena całkowita, obejmuję wszystkie świadczenia: przejazd autokarem (klimatyzacja WC), 2x nocleg pokoje 4 - 6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, opiekę pilota, wszystkie bilety wstępu, przewodnika miejskiego w Toruniu, wyżywienie według oferty, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 10 000 zł.

 

 

uczniowie

45-40

39-35

34-30

29-25

cena

390 zł/os.

400 zł/os.

420 zł/os.

460 zł/os.

opiekunowie

4 os. bezp.

3 os. bezp.

3 os. bezp.

2 os. bezp.