A A A
 • Wyprawa letnia
  Wyprawa letnia
 • Zejście do Kamieńczyka
  Zejście do Kamieńczyka
 • Głaz na Szrenicy
  Głaz na Szrenicy
 • Schronisko na Szrenicy
  Schronisko na Szrenicy
 • Wyciąg na Szrenicę
  Wyciąg na Szrenicę

Jawor - Szklarska Poręba

Szklarska Poręba jest jednym z najpopularniejszych miejscowości w Sudetach. Na malowniczych szlakach można obejrzeć choćby największy wodospad w tej części Polski – Kamieńczyk (27 metrów wysokości). Wjazd wyciągiem na Szrenicę dostarcza wielu wspaniałych widików i ułatwia zdobycie szcytu góry (1362 m. n.p.m.).

 

Program:

1 dzień:
8.00 wyjazd, zwiedzanie kościoła w Jaworze wpisanego na Światową Listę zabytków UNESCO,  wizyta w Karkonowskim Centrum Ekologicznym zakwaterowanie obiadokolacja, dyskoteka.

2 dzień:
8.00 śniadanie, wjazd lub zjazd kolejką na Szrenicę. Po drodzę zobaczymy wodospad Kamieńczyka, odpoczynek w ośrodku, spacer po Szklarskiej Porębie, obiadokolacja i  ognisko.

3 dzień:
8.00 śniadanie, wycieczka piesza do wodospadu Szklarka. Zwiedzanie huty szkła w Piechowicach, obiad w drodze powrotnej, 20.00 powrót do Poznania.Cena wycieczki zawiera: przejazd autokarem, opiekę pilota, bilety wstępu do wszystkich obiektów turystycznych, wyżywienie według oferty, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, przewodnika górskiego, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 10 000 zł.


Uwagi: ze względu na pogodę poszczególne elementy programu wycieczki mogą być przesunięte.

 

 

 

uczniowie

45-40

39-35

34-30

29-25

cena

390 zł/os

400 zł/os.

430 zł/os.

480 zł/os.

opiekunowie

4 os. bezp.

3 os. bezp.

2 os. bezp.

2 os. bezp.