A A A
 • Wyciąg w Białym Jarze
  Wyciąg w Białym Jarze
 • wejście na Śnieżkę
  wejście na Śnieżkę
 • Śnieżka w kwietniu
  Śnieżka w kwietniu
 • flora KPN
  flora KPN
 • zejście do wodospadu Kamieńczyka
  zejście do wodospadu Kamieńczyka
 • zapora na Łomnicy
  zapora na Łomnicy

Kowary - Karpacz

Karpacz przez cały rok przyciąga turystów. Posiada zabytki jak na przykład Świątynię Wang. Jednak przede wszystkim jest to miejsce, z którego można wyruszyć na wiele szlaków górskich. Wjazd wyciągiem na Kopę i zdobywanie najwyższego szczytu Sudetów dostarcza wiele radości. Jest też tu jeden z 23 parków narodowych. Ze względu na swoje bogactwo przyrodnicze i nie powtarzalność dobrze się z nim zapoznać. Wycieczka umożliwi także zejście w „głąb Ziemi” i zwiedzenie dawnej sztolni w Kowarach.

 

 

Program:

1 dzień:
8:00 wyjazd, zwiedzanie sztolni w Kowarach, obiadokolacja, dyskoteka.2 dzień:
8:00 śniadanie,  wjazd kolejką na Kopę , wspinaczka na Śnieżkę, zejście przez schroniska do Karpacza Górnego, obiadokolacja, gry i zabawy w osrodku.

 

3 dzień:
8:00 śniadanie, wycieczka autokarowa do wodospadów Szklarka i Kamieńczyk, obiad w drodze powrotnej, ok. 20:00 powrót do miejsca wyjazdu.O czym warto pamiętać:
– w maju może być jeszcze zimno, dzieci należy zaopatrzyć w odpowiedni ubiór i obuwie (także zapasowe). Na szlakach turystycznych, jeszcze na początku czerwca, może w niektórych miejscach leżeć śnieg.


Cena wycieczki zawiera: przejazd autokarem, opiekę pilota, bilety wstępu do wszystkich obiektów turystycznych, wyżywienie według oferty, zakwaterowanie w pokojach 2,3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym, przewodnika górskiego, ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków na kwotę 10 000 zł.

 

 

 

uczniowie

45-40

39-35

34-30

29-25

cena

400 zł/os.

430 zł/os.

460 zł/os.

490 zł/os.

opiekunowie

4 os. bezp.

3 os. bezp.

3 os. bezp.

2 os. bezp.